The Bluebird of Happiness

limites

„Pisanie jest żmudnym, systematycznym, codziennym siedzeniem nad białą kartką papieru, która albo chce się zapełnić albo nie chce. Ale nawet jak się nie chce zapełnić nawet jednym zdaniem, to siedzenie nad białą kartką jest bardzo istotną sprawą. Nawet jak człowiek jest bezradny wobec tej kartki, to jest to jakaś bezradność owocująca. Że z tej bezradności coś wynika. Bo przecież praca nad książką, jest pracą nad sobą.” Wiesław Myśliwski

5 myśli nt. „The Bluebird of Happiness

  1. ależ piękne kocie spojrzenie! w tych kocich oczach maluje się tyle emocji… zgrabnie potrafisz to uchwycić. powodzenia na dalszej trasie! 🙂

  2. Zastanawiający cytat na początek – za szeroko się uśmiechałeś do miejscowych czy coś? Zdjęcia przepiękne jak zwykle. I fajna kawiarka. 🙂 Dobrej drogi.

  3. ‚Normalne’ życie nie jest dla wszystkich. Ale wszystko co inne, wyjątkowe jest traktowane jak dziwactwo. A tak naprawdę ci z ‚normalnym’ życiem zazdroszczą innym ‚nienormalnego’ życia. Dużo dobrego Piotrze.

  4. „Powtarzanie rzeczy pięknych i mądrych jest piękne i mądre samo w sobie i należy do takich samych cnót, jak karmienie głodnych, opiekowanie się zwierzętami, podlewanie roślin i udzielanie jałmużny” Jacek Dehnel, Lala. Dlatego pisz Piotrze. Twoje pisanie daje nam nadzieję, że świat jest taki na jaki mamy nadzieję. Cieszę się bardzo że jedziesz i piszesz pozdrawiam Jakub.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *